webspormacizle365.com İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları webspormacizle365.com'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 03:05
Quilmes - Brown de Adrogue
1.80
1.50
3.35
MSX

Detay
 03:30
Rionegro Aguilas Doradas - Atletico Bucaramanga
2.80
2.00
3.45
MS1

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Çintan KARAMAHMUTOĞLU - 10 TL ile 1477 TL Kazandırıyor.
Ireland - Georgia2.70MS1
Switzerland - Denmark2.60MS2
Malta - Spain1.85MS2
Norway - Sweden3.25MS2
Romania - Faroe Islands3.50MS2

 Bu kupona 1181 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 1Avusturya U17
1 - 4
İtalya U17'90
Kazakistan Kupa Grup BAkademiya Ontustik
6 - 0
Arys'90
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 4Slovenya U17
0 - 1
Almanya U17'90
Avrupa U17 Şampiyonası Elit Grup 4Belarus U17
1 - 4
İzlanda U17'90
Hazırlık ÜlkelerGüney Kore
2 - 1
Kolombiya'90


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
U19 European Championship Elite round - Gr 3Croatia U19
-
Norway U1916:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 3Hungary U19
-
Germany U1916:00

Detay
Club Friendly GamesDynamo Bryansk
-
Saturn Moscow Region16:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 1Romania U19
-
Azerbaijan U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 1Russia U19
-
Ireland U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 2Czech Republic U19
-
Greece U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 2Denmark U19
-
England U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 5Israel U19
-
France U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 5Poland U19
-
Switzerland U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 7Belgium U19
-
Ukraine U1917:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 7Serbia U19
-
Italy U1917:00

Detay
U21 EURO Qualification Group 9Bosnia Herzegovina U21
-
Moldova U2118:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 6Cyprus U19
-
Turkey U1919:15

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 6Scotland U19
-
Portugal U1919:15

Detay
Euro Cup Qualification Group JArmenia
-
Finland20:00

Detay
U20 Friendly GamesPoland U20
-
Germany U2020:00

Detay
U21 EURO Qualification Group 3Andorra U21
-
Albania U2120:30

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 4Netherlands U19
-
Spain U1921:00

Detay
U19 European Championship Elite round - Gr 4Slovenia U19
-
Wales U1921:00

Detay
Regionalliga WestSC Wiedenbrück
-
Alemannia Aachen21:00

Detay
Int Friendly GamesMorocco
-
Argentina22:00

Detay
National 1Lyon-Duchere
-
Bourg-en-Bresse22:00

Detay
Serie C Girone APro Piacenza
-
Olbia22:30

Detay
Serie C Girone AVirtus Entella
-
Lucchese22:30

Detay
Euro Cup Qualification Group DIreland
-
Georgia22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group DSwitzerland
-
Denmark22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group FMalta
-
Spain22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group FNorway
-
Sweden22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group FRomania
-
Faroe Islands22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group JBosnia Herzegovina
-
Greece22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group JItaly
-
Liechtenstein22:45

Detay
Int Friendly GamesCzech Republic
-
Brazil22:45

Detay
Int Friendly GamesGibraltar
-
Estonia22:45

Detay
Lig OneDoncaster Rovers
-
Bristol Rovers22:45

Detay
National LigBarnet
-
Aldershot Town22:45

Detay
National LigBoreham Wood
-
Solihull Moors22:45

Detay
National LigDagenham Redbridge
-
Dover Athletic22:45

Detay
National LigFC Halifax Town
-
Ebbsfleet United22:45

Detay
National LigLeyton Orient
-
AFC Fylde22:45

Detay
National LigMaidenhead United
-
Havant Waterlooville22:45

Detay
ChampionshipDunfermline Athletic
-
Dundee United22:45

Detay
ChampionshipInverness Caledonian Thistle
-
Alloa Athletic22:45

Detay
Lig OneStranraer
-
Brechin City22:45

Detay
U21 Friendly GamesEngland U21
-
Germany U2122:45

Detay
Int Friendly GamesAlgeria
-
Tunisia23:00

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

U19 Avrupa Şampiyonası26/03/2019 16:00
408 - Hırvatistan (U19) - Norveç (U19)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.95
2.60
1.60
1.75
U19 Avrupa Şampiyonası26/03/2019 16:00
409 - Macaristan (U19) - Almanya (U19)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
9.00
4.75
1.15
1.95
1.45


U19 Avrupa Şampiyonası26/03/2019 17:00
410 - Belçika (U19) - Ukrayna (U19)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.35
3.60
5.50
1.95
1.45

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Fransa Ligue 229 Mart 19:00
AC Ajaccio - Chateauroux
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.10
3.00
3.00
4.00
4.00
1.47
1.53
2.60
2.40
Fransa Ligue 229 Mart 19:00
Nancy - Valenciennes
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.25
2.15
3.00
3.00
3.50
3.75
1.61
1.66
2.25
2.15


Fransa Ligue 229 Mart 19:00
Niort - Sochaux
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.30
2.40
3.00
3.00
3.40
3.20
1.57
1.50
2.35
2.50

Tümünü Göster