Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Copa Sudamericana 2.TurMontevideo Wanderers
0 - 0
Cerro'41
Copa Sudamericana 2.TurCorinthians
0 - 0
Deportivo Lara'41


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
MLSOrlando City
-
LA Galaxy02:00

Detay
USL ChampionshipNew York Red Bulls II
-
North Carolina FC02:00

Detay
Primera B Promotion Group BDeportes Quindio
-
Llaneros FC03:00

Detay
CONMEBOL SudamericanaArgentinos Juniors
-
Deportes Tolima03:30

Detay
CONMEBOL SudamericanaFluminense
-
Atletico Nacional03:30

Detay
CONMEBOL SudamericanaIndependiente del Valle
-
Universidad Catolica03:30

Detay
Copa do Nordeste Knockout stageFortaleza
-
Botafogo PB03:30

Detay
Liga MX Clausura PlayoffsTigres UANL
-
Club Leon04:45

Detay
CFA China LigMeizhou Hakka
-
Hohhot10:30

Detay
V-LigBecamex Binh D
-
Than Qung Ninh13:00

Detay
V-LigNam
-
Ha Ni13:00

Detay
K Lig 1Incheon United
-
Sangju Sangmu14:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigIstanbul Basaksehir U21
-
Alanyaspor U2114:00

Detay
V-LigThanh Hoa
-
Sai Gon14:00

Detay
CFA Super LigChongqing SWM
-
Henan Jianye14:35

Detay
U21 Ligi Gr Super LigBeşiktaş U21
-
Kasımpaşa U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigCaykur Rizespor U21
-
Trabzonspor U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigSivasspor U21
-
Galatasaray U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigYeni Malatyaspor U21
-
Bursaspor U2115:00

Detay
V-LigViettel FC
-
Hi Phong15:00

Detay
S-leagueAlbirex Niigata
-
Brunei DPMM15:30

Detay
Umaglesi LigaSioni Bolnisi
-
FC Rustavi16:00

Detay
PFL SouthFootball Academy Of Ponedelnik
-
FK Krasnodar III16:00

Detay
3 Lig Group 2 PlayoffsEsenler Erokspor
-
Van Büyükşehir Belediyespor16:00

Detay
Liga 1PS Barito Putera
-
Madura United16:30

Detay
Liga 1PSM Makassar
-
Perseru Badak Lampung FC16:30

Detay
Vysshaya LigDinamo Minsk
-
Isloch Minskiy Rayon17:00

Detay
Super LigTerengganu
-
Selangor FA17:00

Detay
Premier LigPDRM
-
Perlis17:00

Detay
Parva Liga Championship RoundBeroe Stara Zagora
-
Levski Sofia17:15

Detay
Süper LigMedipol Başakşehir
-
Alanyaspor18:00

Detay
Umaglesi LigaDinamo Tbilisi
-
Torpedo Kutaisi18:00

Detay
VeikkausliigaKuPS Kuopio
-
Ilves Tampere18:30

Detay
Vysshaya LigBATE Borisov
-
FK Slutsk18:45

Detay
Ligue 1 RelegationPromotion PlayoffsTroyes
-
RC Lens19:00

Detay
1 HNLNK Istra 1961
-
NK Rude19:00

Detay
1 Liga Europe Lig Qualification PlayoffsMlada Boleslav
-
Fastav Zlin19:00

Detay
Premium LiigaJK Tallinna Kalev
-
Paide Linnameeskond19:00

Detay
U19 LigOlimpik Donetsk U19
-
FC Lviv U1919:00

Detay
U20 World Cup Group CHonduras U20
-
New Zealand U2019:00

Detay
U20 World Cup Group DQatar U20
-
Nigeria U2019:00

Detay
2 Bundesliga RelegationPromotionWehen Wiesbaden
-
Ingolstadt19:15

Detay
Premium LiigaFC Kuressaare
-
Viljandi JK Tulevik19:30

Detay
AllsvenskanGIF Sundsvall
-
AIK20:00

Detay
Regionalliga EastBruckLeitha
-
SV Mattersburg II20:00

Detay
Regionalliga EastRapid Wien II
-
FC Stadlau20:00

Detay
Regionalliga EastSC Neusiedl 1919
-
SV Leobendorf20:00

Detay
Regionalliga EastSC Team Wiener Linien
-
FC Mauerwerk20:00

Detay
Regionalliga WestSK Bischofshofen
-
Kufstein20:00

Detay
Regionalliga CentreATSV Stadl-Paura
-
WSC HOGO Hertha Wels20:00

Detay
Regionalliga CentreDeutschlandsberger SC
-
Union Gurten20:00

Detay
Regionalliga CentreFC Gleisdorf 09
-
VST Völkermarkt20:00

Detay
Regionalliga CentreFC Lendorf
-
Union Vöcklamarkt20:00

Detay
Regionalliga CentreKalsdorf
-
SC Weiz20:00

Detay
Regionalliga CentreSK Sturm Graz II
-
Allerheiligen20:00

Detay
Regionalliga CentreTUS Bad Gleichenberg
-
FC Wels20:00

Detay
Parva Liga Championship RoundCSKA Sofia
-
Botev Plovdiv20:00

Detay
Parva Liga Championship RoundLudogorets Razgrad
-
Cherno More Varna20:00

Detay
2nd Division RelegationBK Avarta
-
Skovshoved20:00

Detay
Umaglesi LigaFC Dila Gori
-
Saburtalo Tbilisi20:00

Detay
Superliga Championship roundDAC Dunajska Streda
-
MFK Zemplin Michalovce20:00

Detay
Superliga Championship roundM
-
MFK Ru20:00

Detay
Superliga Championship roundSK Slovan Bratislava
-
20:00

Detay
Superliga Relegation roundFC ViOn Zlate Moravce
-
FC Nitra20:00

Detay
Superliga Relegation roundFK
-
1 FK Senica20:00

Detay
Superliga Relegation roundSpartak Trnava
-
AS Trencin20:00

Detay
Int Friendly Games WomenSpain
-
Canada20:00

Detay
2 LigaAustria Wien II
-
Wacker Innsbruck II20:10

Detay
2 LigaKapfenberger SV
-
FC Juniors OÖ20:10

Detay
2 LigaLiefering
-
WSG Wattens20:10

Detay
2 LigaSKU Amstetten
-
Austria Lustenau20:10

Detay
2 LigaSV Horn
-
Wiener Neustadt20:10

Detay
2 LigaSV Licht-Loidl Lafnitz
-
FAC20:10

Detay
Regionalliga EastASK Ebreichsdorf
-
FCM Traiskirchen20:30

Detay
Regionalliga EastFC Marchfeld Donauauen
-
Flyeralarm Admira II20:30

Detay
Regionalliga EastSchwechat
-
Wiener Sport-Club20:30

Detay
Vysshaya LigFK Dnyapro Mogilev
-
FK Gomel20:45

Detay
3 Lig Group 3 PlayoffsÇorum Belediyespor
-
Serik Belediyespor20:45

Detay
Süper LigBeşiktaş
-
Kasımpaşa21:00

Detay
Süper LigSivasspor
-
Galatasaray21:00

Detay
Süper LigÇaykur Rizespor
-
Trabzonspor21:00

Detay
Regionalliga WestSchwaz
-
SV Wörgl21:00

Detay
U20 World Cup Group CUruguay U20
-
Norway U2021:30

Detay
U20 World Cup Group DUkraine U20
-
USA U2021:30

Detay
Eredivisie Europa Lig PlayoffsFC Utrecht
-
Vitesse21:45

Detay
Premier DivisionBohemian
-
Sligo Rovers21:45

Detay
Premier DivisionDerry City
-
Finn Harps21:45

Detay
Premier DivisionDundalk
-
St Patricks Athletic21:45

Detay
Premier DivisionWaterford
-
University College Dublin21:45

Detay
First DivisionLimerick
-
Cabinteely21:45

Detay
LaLiga 2Malaga
-
Real Zaragoza22:00

Detay
Premier DivisionShamrock Rovers
-
Cork City22:00

Detay
Ligue 1Amiens
-
Guingamp22:05

Detay
Ligue 1Angers
-
Saint-Etienne22:05

Detay
Ligue 1Caen
-
Bordeaux22:05

Detay
Ligue 1Dijon
-
Toulouse22:05

Detay
Ligue 1FC Nantes
-
Strasbourg22:05

Detay
Ligue 1Nimes Olympique
-
Olympique Lyonnais22:05

Detay
Ligue 1OGC Nice
-
AS Monaco22:05

Detay
Ligue 1Olympique de Marseille
-
Montpellier22:05

Detay
Ligue 1Stade Rennais
-
Lille OSC22:05

Detay
Ligue 1Stade de Reims
-
Paris Saint-Germain22:05

Detay
Saudi Professional Lig RelProm PlayoffsAl-Khaleej
-
Al Hazem22:30

Detay
First DivisionDrogheda United
-
Galway United22:45

Detay
First DivisionBray Wanderers
-
Wexford FC22:45

Detay
First DivisionShelbourne
-
Cobh Ramblers22:45

Detay
Liga 1 AperturaUTC de Cajamarca
-
Real Garcilaso23:30

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#