Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaMelbourne Knights
3 - 2
Port Melbourne'75
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaHume City
4 - 0
Dandenong City'71
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaPascoe Vale
1 - 0
South MelbourneIY
Avustralya Ulusal Premier Lig VictoriaOakleigh Cannons
2 - 1
Heidelberg United'44


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
U21 Friendly GamesCzech Republic U21
-
Iceland U2114:00

Detay
Int Friendly GamesUzbekistan
-
Uruguay14:35

Detay
U21 Friendly GamesNorthern Ireland U21
-
Bulgaria U2115:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group BMalawi
-
Morocco16:00

Detay
Viareggio Cup Knockout StageInter U20
-
Club Brugge U2016:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group ASudan
-
Equatorial Guinea17:00

Detay
U20 Friendly GamesUSA U20
-
France U2017:00

Detay
Viareggio Cup Knockout StageBologna U20
-
Braga U2017:00

Detay
Viareggio Cup Knockout StageFiorentina U20
-
Parma U2017:00

Detay
Viareggio Cup Women Group AJuventus U20
-
Cf Florentia17:00

Detay
Viareggio Cup Women Group ASassuolo Calcio
-
Bologna Fc17:00

Detay
Viareggio Cup Women Group BFiorentina Women Fc
-
Inter Milano17:00

Detay
Viareggio Cup Women Group BGenoa Women
-
Spezia17:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group ENigeria
-
Seychelles18:00

Detay
Viareggio Cup Knockout StageGenoa U20
-
Berekum Chelsea U2018:30

Detay
U21 Friendly GamesSweden U21
-
Russia U2119:00

Detay
Lig Cup Knockout stageAl-Wahda FC
-
Shabab Al-Ahli Dubai19:30

Detay
Euro Cup Qualification Group ABulgaria
-
Montenegro20:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group IBotswana
-
Angola20:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group IBurkina Faso
-
Mauritania20:00

Detay
Club Friendly GamesArminia Bielefeld
-
Hannover 9620:00

Detay
Regionalliga EastSC Neusiedl 1919
-
ESV Parndorf21:00

Detay
Regionalliga CentreAllerheiligen
-
FC Wels21:00

Detay
Regionalliga CentreTUS Bad Gleichenberg
-
SK Sturm Graz II21:00

Detay
Regionalliga CentreUnion Vöcklamarkt
-
SC Weiz21:00

Detay
Regionalliga CentreWSC HOGO Hertha Wels
-
Kalsdorf21:00

Detay
3rd LigaFortuna Köln
-
VfR Aalen21:00

Detay
Regionalliga BayernTSV Buchbach
-
SV Wacker Burghausen21:00

Detay
Regionalliga NordBSV Rehden
-
FC St Pauli II21:00

Detay
Regionalliga NordostBerliner FC Dynamo
-
Hertha BSC II21:00

Detay
Regionalliga NordostSV Babelsberg 03
-
Oberlausitz Neugersdorf21:00

Detay
Regionalliga NordostVfB Auerbach
-
FSV Optik Rathenow21:00

Detay
Regionalliga WestSC Verl
-
SV Lippstadt 0821:00

Detay
U21 Friendly GamesFinland U21
-
Norway U2121:00

Detay
U21 Friendly GamesSwitzerland U21
-
Croatia U2121:00

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group JTunisia
-
Eswatini21:15

Detay
Regionalliga EastFCM Traiskirchen
-
Flyeralarm Admira II21:30

Detay
Regionalliga EastFC Mauerwerk
-
ASK Ebreichsdorf21:30

Detay
Regionalliga BayernFC Memmingen
-
1 FC Schweinfurt 0521:30

Detay
Regionalliga WestRW Oberhausen
-
Fortuna Düsseldorf II21:30

Detay
Eerste DivisieAlmere City FC
-
TOP Oss22:00

Detay
Eerste DivisieFC Den Bosch
-
SC Telstar22:00

Detay
Eerste DivisieFC Eindhoven
-
FC Dordrecht22:00

Detay
Eerste DivisieRKC Waalwijk
-
Helmond Sport22:00

Detay
Eerste DivisieVolendam
-
SC Cambuur22:00

Detay
ChampionshipPartick Thistle
-
Inverness Caledonian Thistle22:05

Detay
First Division B Relegation PlayoffsLommel United
-
Oud-Heverlee Leuven22:30

Detay
First DivisionCobh Ramblers
-
Shelbourne22:30

Detay
U20 Friendly GamesGermany U20
-
Portugal U2022:30

Detay
Euro Cup Qualification Group AEngland
-
Czech Republic22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group BLuxembourg
-
Lithuania22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group BPortugal
-
Ukraine22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group HAlbania
-
Turkey22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group HAndorra
-
Iceland22:45

Detay
Euro Cup Qualification Group HMoldova
-
France22:45

Detay
Africa Cup of Nations Qualification Group DAlgeria
-
Gambia22:45

Detay
Premier DivisionDundalk
-
Bohemian22:45

Detay
First DivisionAthlone Town
-
Longford Town22:45

Detay
First DivisionGalway United
-
Drogheda United22:45

Detay
First DivisionWexford FC
-
Bray Wanderers22:45

Detay
Premier Lig Championship RoundThe New Saints
-
Bala Town22:45

Detay
Premier Lig Relegation RoundLlandudno FC
-
Aberystwyth Town22:45

Detay
Club Friendly GamesSevilla
-
FC Schalke 0422:45

Detay
Int Friendly GamesArgentina
-
Venezuela23:00

Detay
LaLiga 2Deportivo La Coruna
-
Almeria23:00

Detay
LaLiga 2Tenerife
-
Osasuna23:00

Detay
Premier DivisionFinn Harps
-
Shamrock Rovers23:00

Detay
Liga 1 AperturaReal Garcilaso
-
Deportivo Binacional23:30

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#