webspormacizle365.com İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları webspormacizle365.com'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 01:00
Cobresal - Coquimbo Unido
2.25
1.50
2.15
MS1

Detay
 01:00
Wydad Athletic Club - Esperance Tunis
3.20
3.25
3.70
MSX

Detay
 01:00
Universidad Catolica del Ecuador - America de Quito
1.70
2.60
2.60
MS2

Detay
 01:15
CRB - Vila Nova
2.85
2.30
1.65
MS1

Detay
 02:00
Orlando City - LA Galaxy
2.50
2.40
2.50
MS2

Detay
 02:00
New York Red Bulls II - North Carolina FC
3.00
2.25
2.55
MS1

Detay
 03:00
Deportes Quindio - Llaneros FC
2.10
1.75
3.90
MS1

Detay
 03:30
Argentinos Juniors - Deportes Tolima
3.10
3.30
1.80
MSX

Detay
 03:30
Fluminense - Atletico Nacional
3.80
4.00
1.70
MS2

Detay
 03:30
Independiente del Valle - Universidad Catolica
2.40
1.75
2.20
MS2

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Siraç ÖZMEN - 10 TL ile 878 TL Kazandırıyor.
Amiens - Guingamp1.75MS1
Angers - Saint-Etienne2.80MSX
Caen - Bordeaux3.50MSX
Dijon - Toulouse3.20MS1
FC Nantes - Strasbourg1.60MSX

 Bu kupona 886 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Copa Sudamericana 2.TurMontevideo Wanderers
0 - 0
Cerro'48
Copa Sudamericana 2.TurCorinthians
0 - 0
Deportivo Lara'49
Brezilya Kupa Son 8 TuruInternacional
0 - 0
Paysandu'18


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Primera B Promotion Group BDeportes Quindio
-
Llaneros FC03:00

Detay
CONMEBOL SudamericanaArgentinos Juniors
-
Deportes Tolima03:30

Detay
CONMEBOL SudamericanaFluminense
-
Atletico Nacional03:30

Detay
CONMEBOL SudamericanaIndependiente del Valle
-
Universidad Catolica03:30

Detay
Copa do Nordeste Knockout stageFortaleza
-
Botafogo PB03:30

Detay
Liga MX Clausura PlayoffsTigres UANL
-
Club Leon04:45

Detay
CFA China LigMeizhou Hakka
-
Hohhot10:30

Detay
V-LigBecamex Binh D
-
Than Qung Ninh13:00

Detay
V-LigNam
-
Ha Ni13:00

Detay
K Lig 1Incheon United
-
Sangju Sangmu14:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigIstanbul Basaksehir U21
-
Alanyaspor U2114:00

Detay
V-LigThanh Hoa
-
Sai Gon14:00

Detay
CFA Super LigChongqing SWM
-
Henan Jianye14:35

Detay
U21 Ligi Gr Super LigBeşiktaş U21
-
Kasımpaşa U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigCaykur Rizespor U21
-
Trabzonspor U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigSivasspor U21
-
Galatasaray U2115:00

Detay
U21 Ligi Gr Super LigYeni Malatyaspor U21
-
Bursaspor U2115:00

Detay
V-LigViettel FC
-
Hi Phong15:00

Detay
S-leagueAlbirex Niigata
-
Brunei DPMM15:30

Detay
Umaglesi LigaSioni Bolnisi
-
FC Rustavi16:00

Detay
PFL SouthFootball Academy Of Ponedelnik
-
FK Krasnodar III16:00

Detay
3 Lig Group 2 PlayoffsEsenler Erokspor
-
Van Büyükşehir Belediyespor16:00

Detay
Liga 1PS Barito Putera
-
Madura United16:30

Detay
Liga 1PSM Makassar
-
Perseru Badak Lampung FC16:30

Detay
Vysshaya LigDinamo Minsk
-
Isloch Minskiy Rayon17:00

Detay
Super LigTerengganu
-
Selangor FA17:00

Detay
Premier LigPDRM
-
Perlis17:00

Detay
Parva Liga Championship RoundBeroe Stara Zagora
-
Levski Sofia17:15

Detay
Süper LigMedipol Başakşehir
-
Alanyaspor18:00

Detay
Umaglesi LigaDinamo Tbilisi
-
Torpedo Kutaisi18:00

Detay
VeikkausliigaKuPS Kuopio
-
Ilves Tampere18:30

Detay
Vysshaya LigBATE Borisov
-
FK Slutsk18:45

Detay
Ligue 1 RelegationPromotion PlayoffsTroyes
-
RC Lens19:00

Detay
1 HNLNK Istra 1961
-
NK Rude19:00

Detay
1 Liga Europe Lig Qualification PlayoffsMlada Boleslav
-
Fastav Zlin19:00

Detay
Premium LiigaJK Tallinna Kalev
-
Paide Linnameeskond19:00

Detay
U19 LigOlimpik Donetsk U19
-
FC Lviv U1919:00

Detay
U20 World Cup Group CHonduras U20
-
New Zealand U2019:00

Detay
U20 World Cup Group DQatar U20
-
Nigeria U2019:00

Detay
2 Bundesliga RelegationPromotionWehen Wiesbaden
-
Ingolstadt19:15

Detay
Premium LiigaFC Kuressaare
-
Viljandi JK Tulevik19:30

Detay
AllsvenskanGIF Sundsvall
-
AIK20:00

Detay
Regionalliga EastBruckLeitha
-
SV Mattersburg II20:00

Detay
Regionalliga EastRapid Wien II
-
FC Stadlau20:00

Detay
Regionalliga EastSC Neusiedl 1919
-
SV Leobendorf20:00

Detay
Regionalliga EastSC Team Wiener Linien
-
FC Mauerwerk20:00

Detay
Regionalliga WestSK Bischofshofen
-
Kufstein20:00

Detay
Regionalliga CentreATSV Stadl-Paura
-
WSC HOGO Hertha Wels20:00

Detay
Regionalliga CentreDeutschlandsberger SC
-
Union Gurten20:00

Detay
Regionalliga CentreFC Gleisdorf 09
-
VST Völkermarkt20:00

Detay
Regionalliga CentreFC Lendorf
-
Union Vöcklamarkt20:00

Detay
Regionalliga CentreKalsdorf
-
SC Weiz20:00

Detay
Regionalliga CentreSK Sturm Graz II
-
Allerheiligen20:00

Detay
Regionalliga CentreTUS Bad Gleichenberg
-
FC Wels20:00

Detay
Parva Liga Championship RoundCSKA Sofia
-
Botev Plovdiv20:00

Detay
Parva Liga Championship RoundLudogorets Razgrad
-
Cherno More Varna20:00

Detay
2nd Division RelegationBK Avarta
-
Skovshoved20:00

Detay
Umaglesi LigaFC Dila Gori
-
Saburtalo Tbilisi20:00

Detay
Superliga Championship roundDAC Dunajska Streda
-
MFK Zemplin Michalovce20:00

Detay
Superliga Championship roundM
-
MFK Ru20:00

Detay
Superliga Championship roundSK Slovan Bratislava
-
20:00

Detay
Superliga Relegation roundFC ViOn Zlate Moravce
-
FC Nitra20:00

Detay
Superliga Relegation roundFK
-
1 FK Senica20:00

Detay
Superliga Relegation roundSpartak Trnava
-
AS Trencin20:00

Detay
Int Friendly Games WomenSpain
-
Canada20:00

Detay
2 LigaAustria Wien II
-
Wacker Innsbruck II20:10

Detay
2 LigaKapfenberger SV
-
FC Juniors OÖ20:10

Detay
2 LigaLiefering
-
WSG Wattens20:10

Detay
2 LigaSKU Amstetten
-
Austria Lustenau20:10

Detay
2 LigaSV Horn
-
Wiener Neustadt20:10

Detay
2 LigaSV Licht-Loidl Lafnitz
-
FAC20:10

Detay
Regionalliga EastASK Ebreichsdorf
-
FCM Traiskirchen20:30

Detay
Regionalliga EastFC Marchfeld Donauauen
-
Flyeralarm Admira II20:30

Detay
Regionalliga EastSchwechat
-
Wiener Sport-Club20:30

Detay
Vysshaya LigFK Dnyapro Mogilev
-
FK Gomel20:45

Detay
3 Lig Group 3 PlayoffsÇorum Belediyespor
-
Serik Belediyespor20:45

Detay
Süper LigBeşiktaş
-
Kasımpaşa21:00

Detay
Süper LigSivasspor
-
Galatasaray21:00

Detay
Süper LigÇaykur Rizespor
-
Trabzonspor21:00

Detay
Regionalliga WestSchwaz
-
SV Wörgl21:00

Detay
U20 World Cup Group CUruguay U20
-
Norway U2021:30

Detay
U20 World Cup Group DUkraine U20
-
USA U2021:30

Detay
Eredivisie Europa Lig PlayoffsFC Utrecht
-
Vitesse21:45

Detay
Premier DivisionBohemian
-
Sligo Rovers21:45

Detay
Premier DivisionDerry City
-
Finn Harps21:45

Detay
Premier DivisionDundalk
-
St Patricks Athletic21:45

Detay
Premier DivisionWaterford
-
University College Dublin21:45

Detay
First DivisionLimerick
-
Cabinteely21:45

Detay
LaLiga 2Malaga
-
Real Zaragoza22:00

Detay
Premier DivisionShamrock Rovers
-
Cork City22:00

Detay
Ligue 1Amiens
-
Guingamp22:05

Detay
Ligue 1Angers
-
Saint-Etienne22:05

Detay
Ligue 1Caen
-
Bordeaux22:05

Detay
Ligue 1Dijon
-
Toulouse22:05

Detay
Ligue 1FC Nantes
-
Strasbourg22:05

Detay
Ligue 1Nimes Olympique
-
Olympique Lyonnais22:05

Detay
Ligue 1OGC Nice
-
AS Monaco22:05

Detay
Ligue 1Olympique de Marseille
-
Montpellier22:05

Detay
Ligue 1Stade Rennais
-
Lille OSC22:05

Detay
Ligue 1Stade de Reims
-
Paris Saint-Germain22:05

Detay
Saudi Professional Lig RelProm PlayoffsAl-Khaleej
-
Al Hazem22:30

Detay
First DivisionDrogheda United
-
Galway United22:45

Detay
First DivisionBray Wanderers
-
Wexford FC22:45

Detay
First DivisionShelbourne
-
Cobh Ramblers22:45

Detay
Liga 1 AperturaUTC de Cajamarca
-
Real Garcilaso23:30

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

Brezilya Kupası24/05/2019 02:00
520 - Internacional - Paysandu
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.10
5.50
10.00
2.15
1.35
Copa Sudamericana24/05/2019 03:30
523 - Argentinos Jr - Deportes Tolima
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.15
2.50
3.00
1.15
3.00


Copa Sudamericana24/05/2019 03:30
524 - Fluminense - Atletico Nacional
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.50
3.00
5.00
1.25
2.50

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

İtalya Serie A17 Nisan 18:00
Lazio - Udinese
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.36
1.36
4.75
5.00
8.00
8.50
1.90
2.10
1.90
1.72
Danimarka Superligaen17 Nisan 17:00
AaB - Vendsyssel FF
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.80
1.95
3.50
3.30
4.50
4.00
2.02
1.95
1.77
1.85


Güney Kore Cup17 Nisan 11:00
Gangwon FC - FC Seoul
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
3.10
3.10
3.10
2.30
2.30
1.70
1.66
2.10
2.15

Tümünü Göster