SON TRANSFERLER

Oyuncu
Yaş
Uyruğu
Mevkisi
E.Takımı
Y.Takımı
Bonservis
Nenê
37
Brezilya
On Numara
São Paulo
Fluminense
Bedelsiz
Brezilya kökenli On Numara futbolcu olan 37 yaşındaki Nenê São Paulo takımından Fluminense takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Júnior Dutra
31
Brezilya
Santrafor
Corinthians
Kulüpsüz
Belirsiz
Brezilya kökenli Santrafor futbolcu olan 31 yaşındaki Júnior Dutra Corinthians takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Saulo
37
Brezilya
Sağ Kanat
CRAC (GO)
Rio Verde-GO
Belirsiz
Brezilya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 37 yaşındaki Saulo CRAC (GO) takımından Rio Verde-GO takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Caio Rangel
23
Brezilya
Sağ Kanat
Paraná
Kulüpsüz
Belirsiz
Brezilya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 23 yaşındaki Caio Rangel Paraná takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Caio Monteiro
22
Brezilya
Sağ Kanat
Vasco da Gama
Paraná
Kiralık
Brezilya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 22 yaşındaki Caio Monteiro Vasco da Gama takımından Paraná takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Haroune Camara
21
Suudi Arabistan
Santrafor
Al Qadisiyah
Ittihad
3,30 mil. €
Suudi Arabistan kökenli Santrafor futbolcu olan 21 yaşındaki Haroune Camara Al Qadisiyah takımından Ittihad takımına 3,30 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Raphael Dwamena
23
Ghana
Santrafor
Levante
Real Zaragoza
Kiralık
Ghana kökenli Santrafor futbolcu olan 23 yaşındaki Raphael Dwamena Levante takımından Real Zaragoza takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Koke
23
Ispanya
Kaleci
Levante
Dep. La Coruña
Kiralık
Ispanya kökenli Kaleci futbolcu olan 23 yaşındaki Koke Levante takımından Dep. La Coruña takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Romain Perraud
21
Fransa
Sol Bek
OGC Nizza
Stade Brest 29
2,00 mil. €
Fransa kökenli Sol Bek futbolcu olan 21 yaşındaki Romain Perraud OGC Nizza takımından Stade Brest 29 takımına 2,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Björn Engels
24
Belcika
Stoper
Reims
Aston Villa
Belirsiz
Belcika kökenli Stoper futbolcu olan 24 yaşındaki Björn Engels Reims takımından Aston Villa takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Vitalie Damascan
20
Moldova
Santrafor
Torino
Fortuna Sittard
Kiralık
Moldova kökenli Santrafor futbolcu olan 20 yaşındaki Vitalie Damascan Torino takımından Fortuna Sittard takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Craig Goodwin
27
Avustralya
Sol Kanat
Adelaide United
Al-Wahda
Belirsiz
Avustralya kökenli Sol Kanat futbolcu olan 27 yaşındaki Craig Goodwin Adelaide United takımından Al-Wahda takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Allan Sousa
22
Brezilya
Santrafor
Vejle BK
VV St. Truiden
Kiralık
Brezilya kökenli Santrafor futbolcu olan 22 yaşındaki Allan Sousa Vejle BK takımından VV St. Truiden takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Robin Lod
26
Finlandya
Merkez orta saha
Sporting Gijón
Minnesota Utd.
500 Bin €
Finlandya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 26 yaşındaki Robin Lod Sporting Gijón takımından Minnesota Utd. takımına 500 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.
Chico
32
Ispanya
Stoper
Kulüpsüz
CF Fuenlabrada
Belirsiz
Ispanya kökenli Stoper futbolcu olan 32 yaşındaki Chico Kulüpsüz takımından CF Fuenlabrada takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Robin Lod
26
Finlandya
Merkez orta saha
Sporting Gijón
Minnesota NASL
500 Bin €
Finlandya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 26 yaşındaki Robin Lod Sporting Gijón takımından Minnesota NASL takımına 500 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.
Fran Rico
31
Ispanya
Merkez orta saha
Granada
Kulüpsüz
Belirsiz
Ispanya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 31 yaşındaki Fran Rico Granada takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Alfonso Pedraza
23
Ispanya
Orta saha sol
Villarreal
Real Betis
Kiralık
Ispanya kökenli Orta saha sol futbolcu olan 23 yaşındaki Alfonso Pedraza Villarreal takımından Real Betis takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Konstantinos Lamprou
27
Yunanistan
Kaleci
Ajax
Vitesse
Bedelsiz
Yunanistan kökenli Kaleci futbolcu olan 27 yaşındaki Konstantinos Lamprou Ajax takımından Vitesse takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
William Eskelinen
22
Isveç
Kaleci
GIF Sundsvall
Aarhus GF
Belirsiz
Isveç kökenli Kaleci futbolcu olan 22 yaşındaki William Eskelinen GIF Sundsvall takımından Aarhus GF takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Heriberto Tavares
22
Portekiz
Sol Kanat
Benfica B
Boavista
Belirsiz
Portekiz kökenli Sol Kanat futbolcu olan 22 yaşındaki Heriberto Tavares Benfica B takımından Boavista takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Abdou Diallo
23
Fransa
Stoper
Bor. Dortmund
Paris SG
31,00 mil. €
Fransa kökenli Stoper futbolcu olan 23 yaşındaki Abdou Diallo Bor. Dortmund takımından Paris SG takımına 31,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Oliver Kragl
29
Almanya
Orta saha sol
Foggia
Benevento
Belirsiz
Almanya kökenli Orta saha sol futbolcu olan 29 yaşındaki Oliver Kragl Foggia takımından Benevento takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Marc Cucurella
20
Ispanya
Sol Bek
Eibar
Barcelona
4,00 mil. €
Ispanya kökenli Sol Bek futbolcu olan 20 yaşındaki Marc Cucurella Eibar takımından Barcelona takımına 4,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Ruslan Malinovskyi
26
Ukrayna
Merkez orta saha
KRC Genk
Atalanta
13,70 mil. €
Ukrayna kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 26 yaşındaki Ruslan Malinovskyi KRC Genk takımından Atalanta takımına 13,70 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Giorgi Aburjania
24
Gürcistan
Merkez orta saha
Sevilla
FC Twente
Kiralık
Gürcistan kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 24 yaşındaki Giorgi Aburjania Sevilla takımından FC Twente takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Diogo Salomão
30
Portekiz
Sol Kanat
Al-Hazm
FCSB
Bedelsiz
Portekiz kökenli Sol Kanat futbolcu olan 30 yaşındaki Diogo Salomão Al-Hazm takımından FCSB takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Marcus Coco
23
Fransa
Sağ Kanat
Guingamp
FC Nantes
3,00 mil. €
Fransa kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 23 yaşındaki Marcus Coco Guingamp takımından FC Nantes takımına 3,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Abdelaziz Barrada
30
Fas
On Numara
Antalyaspor
Kulüpsüz
Belirsiz
Fas kökenli On Numara futbolcu olan 30 yaşındaki Abdelaziz Barrada Antalyaspor takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Ghislain Gimbert
33
Fransa
Santrafor
AC Ajaccio
Ümraniyespor
Belirsiz
Fransa kökenli Santrafor futbolcu olan 33 yaşındaki Ghislain Gimbert AC Ajaccio takımından Ümraniyespor takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Eris Abedini
20
Kosovo
Merkez orta saha
FC Lugano
FC Wil 1900
Belirsiz
Kosovo kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 20 yaşındaki Eris Abedini FC Lugano takımından FC Wil 1900 takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Davide Frattesi
19
Italya
Merkez orta saha
Sassuolo
Empoli
Kiralık
Italya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 19 yaşındaki Davide Frattesi Sassuolo takımından Empoli takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Toyofumi Sakano
29
Japonya
Santrafor
Monte. Yamagata
Matsumoto Yama.
Belirsiz
Japonya kökenli Santrafor futbolcu olan 29 yaşındaki Toyofumi Sakano Monte. Yamagata takımından Matsumoto Yama. takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Sam Byram
25
Ingiltere
Sağ Bek
West Ham
Norwich
830 Bin €
Ingiltere kökenli Sağ Bek futbolcu olan 25 yaşındaki Sam Byram West Ham takımından Norwich takımına 830 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.
Federico Ricci
25
Italya
Sağ Kanat
Sassuolo
Spezia Calcio
Kiralık
Italya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 25 yaşındaki Federico Ricci Sassuolo takımından Spezia Calcio takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Boris Radunović
23
Sirbistan
Kaleci
Atalanta
Hellas Verona
Kiralık
Sirbistan kökenli Kaleci futbolcu olan 23 yaşındaki Boris Radunović Atalanta takımından Hellas Verona takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Jean-Claude Billong
25
Fransa
Stoper
Benevento
Salernitana
Belirsiz
Fransa kökenli Stoper futbolcu olan 25 yaşındaki Jean-Claude Billong Benevento takımından Salernitana takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Hadi Sacko
25
Mali
Sağ Kanat
Leeds
Denizlispor
Belirsiz
Mali kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 25 yaşındaki Hadi Sacko Leeds takımından Denizlispor takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Jalil Elías
23
Arjantin
Merkez orta saha
Godoy Cruz
CA Unión
Kiralık
Arjantin kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 23 yaşındaki Jalil Elías Godoy Cruz takımından CA Unión takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Achraf Bencharki
24
Fas
Sol Kanat
Hilal
Zamalek
Belirsiz
Fas kökenli Sol Kanat futbolcu olan 24 yaşındaki Achraf Bencharki Hilal takımından Zamalek takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Hernán Burbano
31
Kolombya
Sol Kanat
Atlas
Aldosivi
Bedelsiz
Kolombya kökenli Sol Kanat futbolcu olan 31 yaşındaki Hernán Burbano Atlas takımından Aldosivi takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Fabian Delph
29
Ingiltere
Merkez orta saha
Manchester City
Everton
Belirsiz
Ingiltere kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 29 yaşındaki Fabian Delph Manchester City takımından Everton takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Jhonnattann
29
Brezilya
Sağ Kanat
Taawon
Fujairah SC
Belirsiz
Brezilya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 29 yaşındaki Jhonnattann Taawon takımından Fujairah SC takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Antonee Robinson
21
Birlesik Devletleri
Sol Bek
Everton U23
Wigan
2,20 mil. €
Birlesik Devletleri kökenli Sol Bek futbolcu olan 21 yaşındaki Antonee Robinson Everton U23 takımından Wigan takımına 2,20 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Daniel Amora
31
Brezilya
Önlibero
Al-Raed
Hatta Club
Bedelsiz
Brezilya kökenli Önlibero futbolcu olan 31 yaşındaki Daniel Amora Al-Raed takımından Hatta Club takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Bismark
26
Brezilya
On Numara
Al Qadisiyah
Khor Fakkan
Kiralık
Brezilya kökenli On Numara futbolcu olan 26 yaşındaki Bismark Al Qadisiyah takımından Khor Fakkan takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Tommy Smith
27
Ingiltere
Sağ Bek
Huddersfield
Stoke City
4,45 mil. €
Ingiltere kökenli Sağ Bek futbolcu olan 27 yaşındaki Tommy Smith Huddersfield takımından Stoke City takımına 4,45 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Stef Peeters
27
Belcika
Merkez orta saha
SM Caen
Cercle Brugge
500 Bin €
Belcika kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 27 yaşındaki Stef Peeters SM Caen takımından Cercle Brugge takımına 500 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.
Matías de los Santos
26
Uruguay
Stoper
Millonarios
Vélez Sarsfield
Kiralık
Uruguay kökenli Stoper futbolcu olan 26 yaşındaki Matías de los Santos Millonarios takımından Vélez Sarsfield takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Jordi Mboula
20
Ispanya
Sağ Kanat
Monaco
Cercle Brugge
Kiralık
Ispanya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 20 yaşındaki Jordi Mboula Monaco takımından Cercle Brugge takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Kouadio-Yves Dabila
22
Fildişi Sahili
Stoper
LOSC Lille
Cercle Brugge
Kiralık
Fildişi Sahili kökenli Stoper futbolcu olan 22 yaşındaki Kouadio-Yves Dabila LOSC Lille takımından Cercle Brugge takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
David Carmona
22
Ispanya
Sağ Bek
Cádiz CF
Racing
Kiralık
Ispanya kökenli Sağ Bek futbolcu olan 22 yaşındaki David Carmona Cádiz CF takımından Racing takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Benjamin Lecomte
28
Fransa
Kaleci
Montpellier
Monaco
13,50 mil. €
Fransa kökenli Kaleci futbolcu olan 28 yaşındaki Benjamin Lecomte Montpellier takımından Monaco takımına 13,50 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Yeong-jae Lee
24
Güney Kore
Merkez orta saha
Gyeongnam FC
Gangwon FC
Bedelsiz
Güney Kore kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 24 yaşındaki Yeong-jae Lee Gyeongnam FC takımından Gangwon FC takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Seung-dae Kim
28
Güney Kore
Santrafor
Pohang Steelers
Jeonbuk Motors
Belirsiz
Güney Kore kökenli Santrafor futbolcu olan 28 yaşındaki Seung-dae Kim Pohang Steelers takımından Jeonbuk Motors takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Mario Piccinocchi
24
Italya
Önlibero
Bilinmiyor
Ascoli
Belirsiz
Italya kökenli Önlibero futbolcu olan 24 yaşındaki Mario Piccinocchi Bilinmiyor takımından Ascoli takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Tyler Boyd
24
Birlesik Devletleri
Sol Kanat
Vit. Guimarães
Beşiktaş
2,50 mil. €
Birlesik Devletleri kökenli Sol Kanat futbolcu olan 24 yaşındaki Tyler Boyd Vit. Guimarães takımından Beşiktaş takımına 2,50 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Dani Gómez
20
Ispanya
Santrafor
RM Castilla
CD Tenerife
Kiralık
Ispanya kökenli Santrafor futbolcu olan 20 yaşındaki Dani Gómez RM Castilla takımından CD Tenerife takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Enzo Zidane
24
Fransa
On Numara
Lausanne-Sport
Desportivo Aves
Belirsiz
Fransa kökenli On Numara futbolcu olan 24 yaşındaki Enzo Zidane Lausanne-Sport takımından Desportivo Aves takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Yann Bodiger
24
Fransa
Önlibero
Toulouse
Cádiz CF
Bedelsiz
Fransa kökenli Önlibero futbolcu olan 24 yaşındaki Yann Bodiger Toulouse takımından Cádiz CF takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Iker Casillas
38
Ispanya
Kaleci
FC Porto
ara verdi
Belirsiz
Ispanya kökenli Kaleci futbolcu olan 38 yaşındaki Iker Casillas FC Porto takımından ara verdi takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Joselu
29
Ispanya
Santrafor
Newcastle
Alavés
Belirsiz
Ispanya kökenli Santrafor futbolcu olan 29 yaşındaki Joselu Newcastle takımından Alavés takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Jorge Sáenz
22
Ispanya
Stoper
Valencia
Celta Vigo
Kiralık
Ispanya kökenli Stoper futbolcu olan 22 yaşındaki Jorge Sáenz Valencia takımından Celta Vigo takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Hiroki Abe
20
Japonya
Orta saha sol
Kashima Antlers
FC Barcelona B
1,10 mil. €
Japonya kökenli Orta saha sol futbolcu olan 20 yaşındaki Hiroki Abe Kashima Antlers takımından FC Barcelona B takımına 1,10 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Riccardo Marchizza
21
Italya
Stoper
Sassuolo
Spezia Calcio
Kiralık
Italya kökenli Stoper futbolcu olan 21 yaşındaki Riccardo Marchizza Sassuolo takımından Spezia Calcio takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Mason Mount
20
Ingiltere
On Numara
Chelsea U23
Chelsea
Belirsiz
Ingiltere kökenli On Numara futbolcu olan 20 yaşındaki Mason Mount Chelsea U23 takımından Chelsea takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
George Boyd
33
Iskocya
Orta Saha
Sheff Wed
Peterborough
Bedelsiz
Iskocya kökenli Orta Saha futbolcu olan 33 yaşındaki George Boyd Sheff Wed takımından Peterborough takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Filippo Costa
24
Italya
Sol Bek
Napoli
Bari
Kiralık
Italya kökenli Sol Bek futbolcu olan 24 yaşındaki Filippo Costa Napoli takımından Bari takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Giorgi Aburjania
24
Gürcistan
Merkez orta saha
Sevilla Atl.
FC Twente
Kiralık
Gürcistan kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 24 yaşındaki Giorgi Aburjania Sevilla Atl. takımından FC Twente takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Óliver Torres
24
Ispanya
Merkez orta saha
FC Porto
Sevilla
12,00 mil. €
Ispanya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 24 yaşındaki Óliver Torres FC Porto takımından Sevilla takımına 12,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Roberto Soldado
34
Ispanya
Santrafor
Fenerbahçe
Granada
Bedelsiz
Ispanya kökenli Santrafor futbolcu olan 34 yaşındaki Roberto Soldado Fenerbahçe takımından Granada takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Yuma Suzuki
23
Japonya
Santrafor
Kashima Antlers
VV St. Truiden
Belirsiz
Japonya kökenli Santrafor futbolcu olan 23 yaşındaki Yuma Suzuki Kashima Antlers takımından VV St. Truiden takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Fernandinho
26
Brezilya
Sağ Kanat
CQ Dangdai Lif.
HB CFFC
Bedelsiz
Brezilya kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 26 yaşındaki Fernandinho CQ Dangdai Lif. takımından HB CFFC takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Nyasha Mushekwi
31
Zimbabve
Santrafor
DL Yifang
ZJ Greentown
Bedelsiz
Zimbabve kökenli Santrafor futbolcu olan 31 yaşındaki Nyasha Mushekwi DL Yifang takımından ZJ Greentown takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Gjelbrim Taipi
26
Kosovo
On Numara
Grasshoppers
Kulüpsüz
Belirsiz
Kosovo kökenli On Numara futbolcu olan 26 yaşındaki Gjelbrim Taipi Grasshoppers takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Manuel Scavone
32
Italya
Merkez orta saha
Parma
Bari
Belirsiz
Italya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 32 yaşındaki Manuel Scavone Parma takımından Bari takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Ayman Al-Khalif
22
Suudi Arabistan
On Numara
Ahli
Al-Wahda
Bedelsiz
Suudi Arabistan kökenli On Numara futbolcu olan 22 yaşındaki Ayman Al-Khalif Ahli takımından Al-Wahda takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Nicolás Orsini
24
Arjantin
Santrafor
CA Sarmiento
Lanús
Belirsiz
Arjantin kökenli Santrafor futbolcu olan 24 yaşındaki Nicolás Orsini CA Sarmiento takımından Lanús takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Ángel Romero
27
Paraguay
Sağ Kanat
Corinthians
Kulüpsüz
Belirsiz
Paraguay kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 27 yaşındaki Ángel Romero Corinthians takımından Kulüpsüz takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Cristian Ceballos
26
Ispanya
Sol Kanat
VV St. Truiden
Al-Wakrah
Bedelsiz
Ispanya kökenli Sol Kanat futbolcu olan 26 yaşındaki Cristian Ceballos VV St. Truiden takımından Al-Wakrah takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Domingos Duarte
24
Portekiz
Stoper
Sporting CP
Granada
Belirsiz
Portekiz kökenli Stoper futbolcu olan 24 yaşındaki Domingos Duarte Sporting CP takımından Granada takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Vujadin Savic
29
Sirbistan
Stoper
Kızılyıldız
APOEL Nikosia
Belirsiz
Sirbistan kökenli Stoper futbolcu olan 29 yaşındaki Vujadin Savic Kızılyıldız takımından APOEL Nikosia takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Funso Ojo
27
Belcika
Merkez orta saha
Scunthorpe Utd.
Aberdeen FC
140 Bin €
Belcika kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 27 yaşındaki Funso Ojo Scunthorpe Utd. takımından Aberdeen FC takımına 140 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.
Carlos Embalo
24
Guinea-Bissau
Sol Kanat
Palermo
KAS Eupen
Bedelsiz
Guinea-Bissau kökenli Sol Kanat futbolcu olan 24 yaşındaki Carlos Embalo Palermo takımından KAS Eupen takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Matías Vargas
22
Arjantin
Sol Kanat
Vélez Sarsfield
Espanyol
10,50 mil. €
Arjantin kökenli Sol Kanat futbolcu olan 22 yaşındaki Matías Vargas Vélez Sarsfield takımından Espanyol takımına 10,50 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Oston Urunov
18
Özbekistan
Sağ Bek
Pakhtakor
Loko Tashkent
Belirsiz
Özbekistan kökenli Sağ Bek futbolcu olan 18 yaşındaki Oston Urunov Pakhtakor takımından Loko Tashkent takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Razack Cissé
20
Fildişi Sahili
Sol Kanat
Zamalek U23
Ittehad
Kiralık
Fildişi Sahili kökenli Sol Kanat futbolcu olan 20 yaşındaki Razack Cissé Zamalek U23 takımından Ittehad takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Nick Blackman
29
Ingiltere
Sağ Kanat
Derby
M. Tel Aviv
Bedelsiz
Ingiltere kökenli Sağ Kanat futbolcu olan 29 yaşındaki Nick Blackman Derby takımından M. Tel Aviv takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Maxi Gómez
22
Uruguay
Santrafor
Celta Vigo
Valencia
14,50 mil. €
Uruguay kökenli Santrafor futbolcu olan 22 yaşındaki Maxi Gómez Celta Vigo takımından Valencia takımına 14,50 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Gianluca Scamacca
20
Italya
Santrafor
Sassuolo
Ascoli
Kiralık
Italya kökenli Santrafor futbolcu olan 20 yaşındaki Gianluca Scamacca Sassuolo takımından Ascoli takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Maximiliano Gómez
22
Uruguay
Santrafor
Celta Vigo
Valencia
14,50 mil. €
Uruguay kökenli Santrafor futbolcu olan 22 yaşındaki Maximiliano Gómez Celta Vigo takımından Valencia takımına 14,50 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Gaku Shibasaki
27
Japonya
Merkez orta saha
Getafe
Dep. La Coruña
Bedelsiz
Japonya kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 27 yaşındaki Gaku Shibasaki Getafe takımından Dep. La Coruña takımına Bedelsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Santi Mina
23
Ispanya
Santrafor
Valencia
Celta Vigo
Belirsiz
Ispanya kökenli Santrafor futbolcu olan 23 yaşındaki Santi Mina Valencia takımından Celta Vigo takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Quique
29
Ispanya
Santrafor
Dep. La Coruña
Eibar
Belirsiz
Ispanya kökenli Santrafor futbolcu olan 29 yaşındaki Quique Dep. La Coruña takımından Eibar takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Ui-jo Hwang
26
Güney Kore
Santrafor
Gamba Osaka
G. Bordeaux
Belirsiz
Güney Kore kökenli Santrafor futbolcu olan 26 yaşındaki Ui-jo Hwang Gamba Osaka takımından G. Bordeaux takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Léo
24
Brezilya
Kaleci
Rio Ave FC
LOSC Lille
6,00 mil. €
Brezilya kökenli Kaleci futbolcu olan 24 yaşındaki Léo Rio Ave FC takımından LOSC Lille takımına 6,00 mil. € olarak/karşılığında transfer oldu.
Emmanuel Badu
28
Ghana
Merkez orta saha
Udinese
Hellas Verona
Kiralık
Ghana kökenli Merkez orta saha futbolcu olan 28 yaşındaki Emmanuel Badu Udinese takımından Hellas Verona takımına Kiralık olarak/karşılığında transfer oldu.
Ayanda Patosi
26
Güney Afrika
Sol Kanat
Cape Town City
Baniyas SC
Belirsiz
Güney Afrika kökenli Sol Kanat futbolcu olan 26 yaşındaki Ayanda Patosi Cape Town City takımından Baniyas SC takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Kyung-won Kwon
27
Güney Kore
Stoper
TJ Tianhai
Hilal
Belirsiz
Güney Kore kökenli Stoper futbolcu olan 27 yaşındaki Kyung-won Kwon TJ Tianhai takımından Hilal takımına Belirsiz olarak/karşılığında transfer oldu.
Mohamed Baayou
26
Fas
Kaleci
Kawkab Marrakech
FAR Rabat
106 Bin €
Fas kökenli Kaleci futbolcu olan 26 yaşındaki Mohamed Baayou Kawkab Marrakech takımından FAR Rabat takımına 106 Bin € olarak/karşılığında transfer oldu.